Wiosenne porządki

Zmiany na www

Wiosenne porządki – zmiany na www

Wiosna jest idealnym czasem na przeprowadzenie wiosennych porządków nie tylko w ogrodzie, ale też na stronach internetowych. W LTB proponujemy wszystkim klientom usługę administracji www. Nasza oferta obejmuje różnorodne działania, które mają na celu poprawienie jakości stron, blogów i serwisów.

Pomagamy rozwiązać wszystkie problemy techniczne na stronie, dopasować witrynę pod grupę odbiorczą oraz przeprowadzić analizę SXO (połączenie SEO z UX).

Zapytaj o nasze usługi

Oferta administracji www obejmuje:

 • Przenoszenie poczty i strony www
 • Aktualizację treści
 • Czyszczenie infekcji
 • Zabezpieczenie serwisów www
 • Opiekę nad stroną internetową
 • Obsługę stron WordPress
 • Modyfikację serwisów www
 • Szkolenie z obsługi strony internetowej
 • Audyt SEO
 • Aktualizację CMS i pluginów
 • Dostosowanie treści pod UX i obecne wymagania grupy docelowej

Co dokładnie obejmuje zakres naszego wsparcia technicznego?

Nasi specjaliści zajmują się aktualizowaniem silnika systemu CMS oraz wtyczek, dodatków o dostępne, stabilne i najnowsze wersje oprogramowania. W ramach działań modyfikowana jest także zawartość tekstowo-graficzna stron i sklepów internetowych oraz podstawowa obróbka zdjęć – zmiana rozmiaru i wycinanie fragmentów.

W LTB zajmujemy się zagnieżdżeniem skryptów nadesłanych z zewnątrz, aktualizowaniem kodu stron i sklepów poprzez umieszczanie dodatkowych elementów. Tworzymy proste skrypty, wykonujemy kopie zapasowe plików FTP oraz baz danych.

Dbamy o bezpieczeństwo stron naszych klientów po  atakach wirusowych i hakerskich. Czyścimy pliki i wpisy w bazach danych. Nasze działania oscylują wokół migracji serwisów www, certyfikatów oraz poczty na wskazane serwery. Dokonujemy konfiguracji i wdrażamy na serwis internetowy certyfikaty SSL.

Zabezpieczamy strony i sklepy, zajmujemy się monitoringiem bezpieczeństwa serwisów internetowych. Świadczymy usługi administracyjne w zakresie zarządzania serwerem www i poczty e-mail – usługi w zakresie możliwości, jakie oferuje panel serwera firmy zewnętrznej oraz  usługi zgłaszane przez Zleceniodawcę.

Skontaktuj się z nami już dziś, by omówić szczegóły współpracy!

Modyfikacja stron – jak  wygląda współpraca?

Oferujemy współpracę długoterminową lub pojedynczą realizację zleceń.

Usługi wykonujemy po akceptacji wyceny, którą przeprowadzamy na podstawie przesłanych przez Zamawiającego zapytań i materiałów.

Nasza oferta obejmuje pakiety miesięczne i godzinowe, co pozwala na elastyczną współpracę i dostosowanie zakresu działań do wymagań klientów.

Pozwól, żebyśmy zaopiekowali się Twoją stroną internetową i dopasowali ją pod wymagania grupy odbiorczej oraz robotów wyszukiwarki Google.

Skontaktuj się w sprawie promocji swojej marki

Marketing - kontakt

Łukasz Jaworski

B2B Sales Manager

+48 71 333 38 89

Dodaj komentarz

Poinformuj nas o Twoich celach, oczekiwaniach i doświadczeniach. Przygotujemy indywidualnie dopasowaną strategię dla Twojej marki.

Napisz do nas – umówimy się na spotkanie online.

Account manager agencja marketingowa LTB

Michał Szydlik, Account Manager

Nasi partnerzy

Wrocławska Akademia Biznesu - partner agencji marketingowej LTBDIG - partner agencji marketingowej LTBUniwersytet Ekonomiczny - partner agencji marketingowej LTBFirma Rodzinna - partner agencji marketingowej LTB