LTB.pl – www – seo – sem

Twój partner w biznesie

Agencja LTB powstała w roku 2009. Nasze działania od samego początku koncentrują się na wprowadzaniu w życie rozwiązań, dzięki którym nasi klienci mogą liczyć na więcej zleceń – a więc i na większe zyski. Naszym zadaniem jest poprawa widoczności, rozpoznawalności oraz wizerunku firm w Internecie. Jako agencja interaktywna wykonujemy szereg działań podnoszących zaufanie do marek, co przekłada się na biznesowy sukces naszych klientów.

Tworzymy kompletne serwisy i witryny firmowe, dzięki którym przedsiębiorcy mogą zaprezentować własną działalność w sieci przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Pomagamy zaistnieć w Internecie także tym firmom, które prowadzą działalność poza granicami kraju. Nieustannie rozwijamy się i dbamy o wprowadzanie szeregu innowacji, dzięki którym stajemy się jeszcze skuteczniejsi.

 

Jak pracujemy

W wykonywaniu naszych codziennych zadań działamy zespołowo. Razem opracowujemy strategie i procesy korzystne dla naszych klientów. Analizujemy działania podejmowane w przeszłości, zestawiamy je z aktualnymi celami i realizacjami oraz śledzimy trendy, aby wypracować lepsze, nowocześniejsze metody, poprawiające rozpoznawalność oraz wizerunek klientów w Internecie.

Uważnie obserwujemy rynki oraz rozwój trendów w marketingu i brandingu za granicą, dzięki czemu wiemy, jak pomóc klientom chcącym rozwijać się np. w Niemczech czy w Norwegii. Wdrażamy skuteczne metody promocji, które znacząco powiększają liczbę osób zainteresowanych ofertą naszych klientów.

Kontakt z nami

Biura

Biura

UL. DRUKARSKA 38
53-312 WROCŁAW

UL. H. DOBRZAŃSKIEGO 14
85-826 BYDGOSZCZ
Telefon kontaktowy

Telefon kontaktowy

+48 71 333 38 89
+48 531 430 410