Dołączyliśmy do firm rodzinnych z marką “Drzewko”!

firma rodzinna

Według szacunków fundacji Firma Rodzinna aż 60% przedsiębiorstw w Polsce to firmy rodzinne, które wytwarzają 67% PKB! Firma LTB również należy do tego rodzaju firm, a dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, otwartości na potrzeby i pomysły pracowników oraz perspektywom dalszego rozwoju, dołączyliśmy do grona Firm Rodzinnych, otrzymując znak marki “drzewko”.

Czytaj dalej Dołączyliśmy do firm rodzinnych z marką “Drzewko”!

Specjaliści LTB.pl publikują – listopad-grudzień 2017

publikacje LTB

O tym, że nasz zespół jest kreatywny i – mówiąc wprost – zna się na rzeczy, można przekonać się nie tylko po wynikach naszej pracy. Od pewnego czasu przygotowujemy również gościnne publikacje na branżowych portalach – zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem artykułów opublikowanych przez nas w listopadzie i grudniu 2017 roku.

Czytaj dalej Specjaliści LTB.pl publikują – listopad-grudzień 2017

Relacja z obecności LTB na XIII Targach eHandlu w Warszawie

LTB na XIII Targach eHandlu w Warszawie

XIII edycja Targów odbyła się w warszawskim centrum targowo-wystawienniczym EXPO XXI. Według szacunków organizatorów, Targi, które odbyły się 8. listopada zanotowały najwyższą frekwencję gości spośród wszystkich edycji – ponad 5000 osób. LTB jako agencja specjalizująca się w obsłudze sklepów internetowych pod kątem promocji, już po raz drugi miała przyjemność pojawić się na Targach jako wystawca.

Czytaj dalej Relacja z obecności LTB na XIII Targach eHandlu w Warszawie

Marketing internetowy w Niemczech

Marketing internetowy w Niemczech

Pierwsza część artykułu „Reklama i promocja firmy w Niemczech” była przeglądem ogólnych informacji dotyczących promocji na rynku naszych zachodnich sąsiadów. Aby móc zagłębić się w temat sieciowego marketingu w Niemczech potrzebny jest kolejny artykuł, tym razem opisujący poszczególne elementy wpływające na sukces promocji w internecie.

Czytaj dalej Marketing internetowy w Niemczech