Prezentujemy case study kampanii Facebook Ads

Wygenerowanie 56 813 zł przychodu z 500 zł budżetu klienta

Wygenerowanie 56 813 zł przychodu z 500 zł budżetu klienta

Prezentujemy case study kampanii Facebook Ads dla klienta z branży urządzeń gastronomicznych na rynku norweskim z efektem w postaci wygenerowania 56 813 zł przychodu przy budżecie 500 zł.

Dokładnie takie efekty wygenerowaliśmy dla naszego klienta, marki GastroLine, działającej na rynku norweskim. Głównym celem GastroLine jest sprzedaż sprzętu i akcesoriów gastronomicznych oraz ich serwisowanie na terenie całej Norwegii.

Kluczowe działania reklamowe realizowaliśmy do tej pory poprzez kampanie Google Ads i SEO. W przypadku kampanii social media marketingu, a konkretnie Facebook Ads celem klienta było zwiększanie sprzedaży w jego sklepie online oraz budowa świadomości marki.

Zapytaj o kampanię reklamową dla Twojej marki!

W ramach działań skonfigurowaliśmy kampanię reklamową, odpowiednio dobraliśmy grupę docelową, określiliśmy produkty do promocji oraz przygotowaliśmy skuteczny content reklamowy – zarówno tekstowy, jak i graficzny.

Przykład postu promocyjnego na Facebooku

Kampania była realizowana w okresie od 24.06 do 09.07 z budżetem 500,00 zł. Wygenerowaliśmy przychód o 11 262% wyższy niż koszt zakupu reklamy. Sukces kampanii wynikał z odpowiedniej analizy grupy docelowej, weryfikacji produktów i właściwej analityki i weryfikacji postępu prac.

Wykres danych sprzedażowych

Wprowadzone działania pozwoliły na uzyskanie szybkich efektów biznesowych. W trakcie kampanii realizowaliśmy także inne działania. Prowadziliśmy jednocześnie kampanię Google Ads i SEO, maksymalizując efekty sprzedażowe także z innych źródeł.

Zapytaj o możliwości promocji Twojej marki

Dodaj komentarz

Poinformuj nas o Twoich celach, oczekiwaniach i doświadczeniach. Przygotujemy indywidualnie dopasowaną strategię dla Twojej marki.

Napisz do nas – umówimy się na spotkanie online.

Account manager agencja marketingowa LTB

Michał Szydlik, Account Manager

Nasi partnerzy

Wrocławska Akademia Biznesu - partner agencji marketingowej LTBDIG - partner agencji marketingowej LTBUniwersytet Ekonomiczny - partner agencji marketingowej LTBFirma Rodzinna - partner agencji marketingowej LTB