Pozycjonowanie w niemieckich wyszukiwarkach może być metodą na pozyskanie nowych klientów, wzrost sprzedaży oraz skuteczną reklamę. Ponad dwukrotnie większy rynek zbytu (ponad 80 milionów mieszkańców) powoduje, iż sprzedaż produktów i usług w Niemczech jest niezwykle atrakcyjną możliwością dywersyfikacji źródeł dochodu.

Pozycjonowanie w Google.de

Bez względu na to czy prowadzisz już biznes u naszych zachodnich sąsiadów czy dopiero planujesz taki ruch – mamy dla Ciebie ofertę, która pomoże Ci skorzystać z tej szansy i da Ci przewagę nad konkurencją – przede wszystkim jeśli chodzi o reklamę w Niemczech.

Pozycjonowanie i reklama w Niemczech z Agencją LTB

Połączenie tak skutecznego narzędzia pozyskiwania nowych klientów jak pozycjonowanie z tak wielkim rynkiem jak Niemcy musi oznaczać sukces. Chcemy przyczynić się do tego sukcesu dlatego jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy SEO w wyszukiwarkach niemieckich. Dokonamy optymalizacji Twojej strony w kontekście widoczności dla Google.de, przygotujemy wersję niemiecką serwisu, a w razie potrzeby przetłumaczymy teksty widniejące na serwisie. Dobierzemy odpowiednią strategie reklamy oraz promocji tak, aby była ona jak najbardziej efektywna i przyczyniła się do wzrostu Państwa firmy.

Poza kampaniami SEO i marketingowymi oferujemy profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych, stron firmowych oraz serwisów prywatnych – także używając narzędzia Google AdWords.

Co nas wyróżnia?

  • doświadczenie – do tej pory udało nam się wprowadzić do top 10 w wyszukiwarce google.de kilkaset fraz w tym frazy o bardzo dużym stopniu konkurencyjności,
  • cena około 4 – 5 razy mniejsza niż stawki w Niemczech,
  • elastyczny system rozliczeń tj. rozliczenie abonamentowe lub za efekt,
  • darmowa optymalizacja w języku niemieckim,
  • kompleksowość oferty – reklama zarówno w formie pozycjonowania, kampanii Google AdWords jak i innych działań marketingowych,
  • pełne wsparcie oraz doradztwo specjalistów SEO przez cały czas trwania umowy.

Niemcy to ogromny rynek, który może zdywersyfikować Twoje źródła dochodu. Jeśli interesuje Cię skuteczna promocja Twojej strony internetowej w niemieckich wyszukiwarkach bądź jeśli po prostu zastanawiasz się jak możesz promować swoją firmę w Niemczech to zapraszamy do kontaktu – pomożemy w doborze odpowiedniej strategii marketingowej.

Zapytaj o nasze usługi