XIII edycja Targów odbyła się w warszawskim centrum targowo-wystawienniczym EXPO XXI. Według szacunków organizatorów, Targi, które odbyły się 8. listopada zanotowały najwyższą frekwencję gości spośród wszystkich edycji – ponad 5000 osób. LTB jako agencja specjalizująca się w obsłudze sklepów internetowych pod kątem promocji, już po raz drugi miała przyjemność pojawić się na Targach jako wystawca.

Zmotywowani bardzo pozytywnymi wrażeniami poprzedniej edycji Targów (Gdańsk, maj 2017), postanowiliśmy spróbować swoich sił ponownie i z już zdobytym doświadczeniem pojawić się także na XIII edycji w Warszawie. Na Targach zjawiliśmy się w 9-osobowym składzie:

  • Łukasz Jaworski
  • Paweł Ulidowicz
  • Radosław Skowron
  • Konrad Szmyt
  • Marta Wojtkowiak
  • Marcin Włodarczyk
  • Aleksandra Kowalska
  • Agata Stolarska
  • Dominik Rodzim

Mimo tak licznego składu, momentami przy naszym stoisku było bardzo gorąco. Odnotowaliśmy kolejki, a osoby zainteresowane rozmową z naszymi specjalistami musieliśmy poprosić o chwilkę cierpliwości 🙂

Cieszymy się z  faktu wysokiego zainteresowania naszymi usługami. Podczas XIII Targów eHandlu najwięcej zapytań związanych było z promocją sklepów internetowych w Niemczech, Austrii czy Norwegii. Równie dużo zapytań dotyczyło promocji marki globalnie.

Konrad Szmyt - AdWords

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej świadomości firm odnośnie konieczności promocji marki na coraz szerszych rynkach i w coraz większym stopniu.

Zauważyliśmy, że powiększa się trend chęci zlecania usług promocji kompleksowejSEO, reklama tekstowa płatna, reklamy display, strategia komunikacji oraz prowadzenie profilów w mediach społecznościowych to tylko zalążek. Faktem jest również to, że część firm zdaje sobie sprawę z konieczności edukacji wewnątrzfirmowej i jest zainteresowanych szkoleniami w zakresie nauki podstaw SEO czy prowadzenia komunikacji w social media prowadzącej do wysokiej konwersji.

Wysokim zainteresowaniem cieszyły się również nasze gadżety – już wkrótce na ulicach Waszych miast możecie zauważyć charakterystyczne bawełniane torby z naszym logo! 🙂 Rozdaliśmy dziesiątki wygodnych i praktycznych kubków, setki długopisów oraz równie dużo notesów.

atrakcyjne gifty na Targach eHandlu od LTB

Wszystkim Gościom Targów, którzy zdecydowali się na spotkanie z naszymi specjalistami bardzo dziękujemy – już zabraliśmy się za tworzenie ofert i przygotowywanie strategii działań promocyjnych dla wielu z nich!

Wierzymy, że bliski kontakt z Klientem niesie za sobą wiele pozytywnych odczuć, a przede wszystkim duży zasób bardzo cennej wiedzy.

Zespół SEO LTB na Targach eHandlu

Aleksandra Kowalska LTB

Zespół SEO LTB na Targach eHandlu

Dziękujemy również organizatorom XIII Targów eHandlu za dobrze przygotowane stoisko! Do zobaczenia na kolejnych targach!


oferta agencji LTB


 

 

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *