Grafiki dla branży medycznej

Spójna identyfikacja wizualna w social media i na stronie www

Grafiki social media dla kliniki medycznej

W LTB zajmujemy się wszechstronną pomocą w zakresie marketingu internetowego i wsparcia graficznego. Tym razem opowiemy o ciekawej współpracy, która miała na celu stworzenie nowych, estetycznych i przyjaznych w odbiorze grafik dla Klienta z branży medycznej.

Grafiki dostosowane do identyfikacji wizualnej marki

Klientowi zależało na stworzeniu grafik dla social media, dopasowanych do identyfikacji wizualnej marki, tak by zapewnić spójną linię projektów we wszystkich kanałach komunikacji. Każda z grafik miała mieć rozmiar 1200 × 1200 pikseli i odpowiadać poszczególnym usługom medycznym realizowanym w klinice. Ważną cechą miał być przyjazny dla odbiorcy wygląd i jednocześnie jasny sposób wskazywania na konkretną usługę.

Zapytaj o kreacje graficzne od LTB

W ramach współpracy stworzyliśmy osiem oryginalnych grafik, nawiązujących do tych już obecnych na stronie zarówno stylem, jak i kolorem.

Spójna linia projektów – www i social media

Gotowe grafiki wpisały się w identyfikację wizualną marki Klienta, dzięki czemu nie tylko był on zadowolony z naszej współpracy, ale również mógł zapewnić swoim odbiorcom ciekawe i estetycznie prezentujące się treści w social mediach.

Jeżeli Państwa również interesuje stworzenie grafik i ilustracji szytych na miarę, zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się w sprawie promocji swojej marki

Marketing - kontakt

Łukasz Jaworski

B2B Sales Manager

+48 71 333 38 89

Dodaj komentarz

Poinformuj nas o Twoich celach, oczekiwaniach i doświadczeniach. Przygotujemy indywidualnie dopasowaną strategię dla Twojej marki.

Napisz do nas – umówimy się na spotkanie online.

Account manager agencja marketingowa LTB

Michał Szydlik, Account Manager

Nasi partnerzy

Wrocławska Akademia Biznesu - partner agencji marketingowej LTBDIG - partner agencji marketingowej LTBUniwersytet Ekonomiczny - partner agencji marketingowej LTBFirma Rodzinna - partner agencji marketingowej LTB