Grafiki do social media

Grafika wektorowa dla Melpe

Grafika wektorowa dla Melpe

Wektorowe grafiki dedykowane do promocji w social media dla oprogramowania do fakturowania online Melpe. Prezentujemy efekty pracy naszego działu graficznego.

W LTB podchodzimy do kampanii marketingowych w sposób całościowy. Realizujemy szereg usług, m.in. prowadzimy działania w social media, i właśnie tym zajęliśmy się dla Melpe – programu do fakturowania online.

Wiemy, jak skutecznie wypromować Cię w social media – Skontaktuj się z nami!

Grafiki do promocji w social media

Nasze działania polegały na stworzeniu grafik wektorowych do promocji w social media. Tworząc nasze projekty dbamy o to, aby były one spójne z identyfikacją wizualną marki i odpowiadały najnowszym trendom nowoczesnego promowania marki w biznesie, podobnie było i tym razem.

Założenia projektu – nacisk na informacyjność

Głównymi założeniami naszego projektu było stworzenie grafik o wymiarach 1200 × 1200 px, które będą miały jasny i profesjonalny przekaz. Nacisk położony był na informacyjność – chodziło o przekazanie atutów oferty programu Melpe i jego funkcjonalności.

Grafiki są niezwykle ważne w prowadzeniu skutecznych działań w  mediach społecznościowych, zachęcają do przeczytania informacji, przykuwają wzrok i zawierają skrót najważniejszych założeń, o jakich informuje post.

Efekty prac

W trakcie realizacji udało się stworzyć indywidualne grafiki do social media, które w bardzo czytelny sposób mówią o zaletach korzystania z programu Melpe. Ilustrowane grafiki przygotowane zostały w oparciu o odpowiednio dobraną gamę kolorystyczną, nowoczesną typografię i z wyraźnym CTA, które zachęca odbiorcę do wypróbowania programu.

Grafika wektorowa social media

Social media - grafika wektorowa

Melpe - grafika social media

Grafika promocyjna - Melpe

Grafiki social media dla Melpe

Efekt prac spełnił wszystkie początkowe założenia, stworzone materiały idealnie promują nowoczesny program Melpe w social media, stanowiąc doskonałe narzędzie wspierające promocję marki w internecie.

Zapytaj o projekty dla Twojej marki

Skontaktuj się w sprawie promocji swojej marki

Marketing - kontakt

Łukasz Jaworski

B2B Sales Manager

+48 71 333 38 89

Dodaj komentarz

Poinformuj nas o Twoich celach, oczekiwaniach i doświadczeniach. Przygotujemy indywidualnie dopasowaną strategię dla Twojej marki.

Napisz do nas – umówimy się na spotkanie online.

Account manager agencja marketingowa LTB

Michał Szydlik, Account Manager

Nasi partnerzy

Wrocławska Akademia Biznesu - partner agencji marketingowej LTBDIG - partner agencji marketingowej LTBUniwersytet Ekonomiczny - partner agencji marketingowej LTBFirma Rodzinna - partner agencji marketingowej LTB