W 2021 roku kontynuujemy współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu w zakresie wsparcia studentów największej uczelni biznesowej miasta przy wejściu na rynek pracy.
Współpraca pomiędzy LTB a Uniwersytetem Ekonomiczny dotyczy realizacji dwóch projektów stażowych:
- Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wiodącym ośrodkiem kształcenia ekonomicznego na Dolnym Śląsku.
- Nowa jakość – nowe możliwości. Zintegrowany program rozwoju uczelni.
Staże w agencji LTB
16 tygodniowy staż w dziale Digital Marketingu pozwoli studentom na zdobyciu wiedzy i doświadczenia przy realizacji międzynarodowych kampanii marketingowych. W LTB stawiamy na praktyczne uczestnictwo w stażu i realne działania we współpracy z naszymi specjalistami – takie wsparcie to doskonały punkt wyjściowy dla dalszego rozwoju kariery w świecie marketingu internetowego.
Wierzymy, że studenci i studentki, którzy będą realizowali swoje staże pod okiem naszych specjalistów, zdobędą nowe i przydatne na rynku pracy umiejętności, które ułatwią im nie tylko studiowanie, ale również ułatwią zdobycie wartościowego zatrudnienia po zakończeniu studiów.