Współpraca z Uniwersytetem Ekonomicznym

Staż w agencji marketingowej LTB

Współpraca z Uniwersytetem Ekonomicznym – nowe projekty

W 2021 roku kontynuujemy współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu w zakresie wsparcia studentów największej uczelni biznesowej miasta przy wejściu na rynek pracy.

Współpraca pomiędzy LTB a Uniwersytetem Ekonomiczny dotyczy realizacji dwóch projektów stażowych:

  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wiodącym ośrodkiem kształcenia ekonomicznego na Dolnym Śląsku.
  • Nowa jakość – nowe możliwości. Zintegrowany program rozwoju uczelni.

Staże w agencji LTB

16 tygodniowy staż w dziale Digital Marketingu pozwoli studentom na zdobyciu wiedzy i doświadczenia przy realizacji międzynarodowych kampanii marketingowych. W LTB stawiamy na praktyczne uczestnictwo w stażu i realne działania we współpracy z naszymi specjalistami – takie wsparcie to doskonały punkt wyjściowy dla dalszego rozwoju kariery w świecie marketingu internetowego.

Wierzymy, że studenci i studentki, którzy będą realizowali swoje staże pod okiem naszych specjalistów, zdobędą nowe i przydatne na rynku pracy umiejętności, które ułatwią im nie tylko studiowanie, ale również ułatwią zdobycie wartościowego zatrudnienia po zakończeniu studiów.

Skontaktuj się w sprawie promocji swojej marki

Marketing - kontakt
Łukasz Jaworski

B2B Sales Manager

+48 71 333 38 89

Dodaj komentarz

Poinformuj nas o Twoich celach, oczekiwaniach i doświadczeniach. Przygotujemy indywidualnie dopasowaną strategię dla Twojej marki.

Napisz do nas – umówimy się na spotkanie online.

Account manager agencja marketingowa LTB

Michał Szydlik, Account Manager

Nasi partnerzy

Wrocławska Akademia Biznesu - partner agencji marketingowej LTBDIG - partner agencji marketingowej LTBUniwersytet Ekonomiczny - partner agencji marketingowej LTBFirma Rodzinna - partner agencji marketingowej LTB