Współpraca LTB z BKKP Gminy Kobierzyce

Pasja napędza nas do działania, jako jedna drużyna

Współpraca LTB z BKKP Gminy Kobierzyce

Nieustanny rozwój jest dla nas najważniejszy. Stawiamy na zespołowe działanie, odrzucając konwencjonalne myślenie. Charakteryzują nas kreatywność i ambicja. Wszystkie te wartości opisują nie tylko naszą agencję, ale również Bielańsko Kobierzycki Klub Piłkarski Gminy Kobierzyce.

LTB angażuje się w lokalne, ciekawe projekty, również te sportowe. W ostatnim czasie podjęliśmy współpracę z BKKP, gdyż bliskie jest nam budowanie pozytywnych emocji. Jest to bardzo interesujący, długofalowy projekt.

W ramach współpracy stawiamy sobie ambitne cele, nie bojąc się przeciwności. Pasja napędza nas do działania, jako jedna drużyna.

Jesteśmy dumni z dołączenia do futbolowej rodziny BKKP Gminy Kobierzyce. Wspólnie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami dla naszych oraz ich partnerów. Świetnie się uzupełniamy i nie możemy się doczekać, aby pokazać efekty naszej współpracy już niebawem.

Oficjalna strona BKKP Gminy Kobierzyce: https://bkkpgminykobierzyce.pl/

Skontaktuj się w sprawie promocji swojej marki

Marketing - kontakt

Łukasz Jaworski

B2B Sales Manager

+48 71 333 38 89

Dodaj komentarz

Poinformuj nas o Twoich celach, oczekiwaniach i doświadczeniach. Przygotujemy indywidualnie dopasowaną strategię dla Twojej marki.

Napisz do nas – umówimy się na spotkanie online.

Account manager agencja marketingowa LTB

Michał Szydlik, Account Manager

Nasi partnerzy

Wrocławska Akademia Biznesu - partner agencji marketingowej LTBDIG - partner agencji marketingowej LTBUniwersytet Ekonomiczny - partner agencji marketingowej LTBFirma Rodzinna - partner agencji marketingowej LTB