10. maja gościliśmy na XII Targach eHandlu zorganizowanych w hali Amber Expo w Gdańsku. Jako wystawcy prezentowaliśmy nasze usługi dla osób, które są zainteresowane nawiązaniem współpracy w obszarze e-commerce.

Nasze usługi kierujemy do marek, które chcą zdobywać nowych klientów nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym. Cieszymy się z obecności przy naszym stoisku wielu osób, które zainteresowane są wejściem na rynki zagraniczne, takie jak Niemcy, Norwegia, Wielka Brytania czy Austria oraz Szwajcaria. Dzięki nowym kontaktom dostrzegamy również potrzebę rozszerzenia naszej oferty na inne europejskie kraje.

Na targach pojawiliśmy się w 8-osobowym składzie. Jako jedna z niewielu agencji w Polsce oferujących pozycjonowanie i kampanie AdWords w krajach europejskich, cieszyliśmy się dużym zainteresowaniem, co przyniosło nam mnóstwo nowych kontaktów, wiele interesujących wizji oraz potrzebę zrozumienia coraz nowocześniejszych potrzeb polskich przedsiębiorców. Wśród naszych gości znalazło się wiele firm z wieloletnim stażem, jak i te, które dopiero chcą rozpocząć swoją działalność na większą skalę.

Na uwagę z pewnością zasługuje sama hala, w której zorganizowane zostały Targi. Duża powierzchnia, mnóstwo przestrzeni, dobra pomoc techniczna. Mimo że Gdańsk w dniu targów zasypany był śniegiem, co nie jest codziennością w maju, impreza cieszyła się wysoką frekwencją zarówno firm, które szukają interesujących dla siebie rozwiązań w obszarze sprzedaży, jak i firm, które poszukują godnych partnerów, z którymi mogą nawiązać współpracę marketingową.

Dziękujemy wszystkim naszym gościom za zainteresowanie naszą ofertą oraz za rozmowę z naszymi doradcami biznesowymi, specjalistami oraz menadżerami. Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające nasz zespół na XII Targach eHandlu.


stoisko-ltb

targi-ehandlu-konrad-szmyt

targi-ehandlu-ltb

bartosz jaworski i łukasz jaworski - LTB

zespol-seo-ltb-na-targach-ehandlu

ltb-na-targach-lukasz-konrad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *