Identyfikacja wizualna marki na rynku międzynarodowym

Prezentacja i oferta pod klienta B2B

Prezentacja i oferta firmowa na rynek niemiecki

Profesjonalna prezentacja i oferta firmowa na rynek niemiecki w sektorze B2B wymaga dokładnej analizy marki i grupy docelowej. Przedstawiamy nasze propozycje dla firmy z sektora agencji pracy.

Naszymi Klientami są firmy działające nie tylko w Polsce. Realizujemy kampanie marketingowe i usługi graficzne dla klientów w całej Europie, w szczególności w Niemczech, Austrii i Norwegii.

Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, weryfikując specyfikę branży w danym kraju i regionie oraz dbając o to, by zrealizować wszystkie założenia Klienta i zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

Podobnie było z marką Zeitpersonal, dla której przygotowaliśmy wzór prezentacji oraz oferty handlowej na rynek niemiecki.

Brief klienta

Zeitpersonal GmbH zajmuje się pośrednictwem w zakresie pracy tymczasowej, leasingiem personalnym i doradztwem personalnym. Grupą docelową są pracownicy branży budowlano-konstrukcyjnej, głównie wykwalifikowani specjaliści: spawacze, hydraulicy, monterzy konstrukcji czy elektrycy.

Firma wyróżnia się konkurencyjnymi cenami, pełną opieką nad zleceniem oraz dostępnością 24/7. Zeitpersonal działa na całym obszarze Niemiec i UE.

Skontaktuj się w sprawie identyfikacji wizualnej marki

Prezentacja i oferta pod klienta B2B

Głównymi założeniami projektu było pokazanie wykwalifikowanego personelu w trakcie pracy oraz jasne przedstawienie działalności firmy.

Prezentacja handlowa miała opierać się o czerwone logo marki i być dostosowana pod klienta B2B. Zgodnie z tymi zaleceniami projekt został stworzony w oparciu o intensywnie czerwone elementy. Barwa ta nie tylko niesie mnóstwo energii, ale też bardzo mocno przykuwa wzrok odbiorcy.

Mocne, wyraziste kolory nie przytłaczają jednak całej prezentacji, bowiem zostały zastosowane tylko w wybranych jej elementach. Taki sposób prezentacji ułatwia odbiór tekstu, wpływa korzystnie na jego czytelność.

Projekty dostosowane pod wymagania klienta

Udało nam się stworzyć prezentację, która spełniła wszystkie założenia Klienta, co przełożyło się na jego zadowolenie z realizacji. Stworzona prezentacja handlowa jest przyjemna w odbiorze i informuje o wszystkich najważniejszych elementach oferty Zeitpersonal.

Skontaktuj się w sprawie promocji swojej marki

Marketing - kontakt

Łukasz Jaworski

B2B Sales Manager

+48 71 333 38 89

Dodaj komentarz

Poinformuj nas o Twoich celach, oczekiwaniach i doświadczeniach. Przygotujemy indywidualnie dopasowaną strategię dla Twojej marki.

Napisz do nas – umówimy się na spotkanie online.

Account manager agencja marketingowa LTB

Michał Szydlik, Account Manager

Nasi partnerzy

Wrocławska Akademia Biznesu - partner agencji marketingowej LTBDIG - partner agencji marketingowej LTBUniwersytet Ekonomiczny - partner agencji marketingowej LTBFirma Rodzinna - partner agencji marketingowej LTB