Konferencja „Promocja Turystyczna Ziemi Kłodzkiej – metody i narzędzia cyfrowe” to inicjatywa z okazji Powiatowych Obchodów Światowego Dnia Turystyki. Konferencja odbędzie się już 9 października w Wambierzycach, a jednym z prelegentów będzie nasz e-marketing manager oraz członek zarządu – Łukasz Jaworski.

Konferencja Promocja Turystyczna Ziemi Kłodzkiej – metody i narzędzia cyfrowej to inicjatywa Starostwa Powiatowego w Kłodzku, która odbędzie się w ramach obchodów Światowego dnia Turystyki.

Dyskusja na konferencji będzie poruszana wokół takich obszarów tematycznych jak: turystyka a przemiany cyfrowe – nowoczesne narzędzia w promocji turystycznej; turystyka kulturowa – przykłady skutecznej promocji obiektów zabytkowych oraz Strategia Rozwoju Sudety 2030 szansą rozwoju regionu.

Konferencja kierowana jest do ludzi z lokalnej branży turystycznej, a także samorządowców, instytucji kultury oraz organizacji turystycznych.

Nasz e-marketing manager Łukasz Jaworski wystąpi w pierwszym bloku konferencji i w swojej prelekcji będzie mówił o Nowoczesnych narzędziach cyfrowych w działaniach promocyjno-informacyjnych.

Swoje wystąpienia przygotowali również przedstawiciele Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz inni specjaliści.

Pełny plan konferencji:

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *