„Kariera Jutra”

LTB w projekcie „Kariera Jutra”

LTB w projekcie „Kariera Jutra”

Dołączyliśmy do największego w Polsce programu szkoleniowo-stażowego – Kariera Jutra. Głównym celem projektu jest trwała integracja osób młodych na rynku pracy oraz przyczynienie się do poprawy ich perspektyw zawodowych. Jest to kolejne przedsięwzięcie realizowane przez naszą agencję wspierającą osoby w początkowym okresie swojej kariery

Celem projektu Kariera Jutra jest zwiększenie możliwości rozwoju młodych osób, poprawiając ich perspektywy zawodowe, jednocześnie wspierając polskie organizacje w obszarze transformacji cyfrowej. Bardzo ważnym zadaniem jest wyposażenie młodych ludzi w wiedzę i narzędzia z zakresu marketingu internetowego oraz stworzenie dla nich szytych na miarę, perspektywicznych miejsc pracy.

Projekt swoim działaniem przyczyni się do wzmocnienia kompetencji zawodowych poprzez cykl szkoleń dostępnych dla wszystkich, z wykorzystaniem programów mobilności zawodowej w szczególności dla osób z niepełnosprawnościami, jak również z małych miejscowości, dzięki wdrożeniu rozwiązań wykorzystujących pracę zdalną.

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/karierajutra

Zachęcamy do realizacji staży w LTB.

Skontaktuj się w sprawie promocji swojej marki

Marketing - kontakt
Łukasz Jaworski

B2B Sales Manager

+48 71 333 38 89

Dodaj komentarz

Poinformuj nas o Twoich celach, oczekiwaniach i doświadczeniach. Przygotujemy indywidualnie dopasowaną strategię dla Twojej marki.

Napisz do nas – umówimy się na spotkanie online.

Account manager agencja marketingowa LTB

Michał Szydlik, Account Manager

Nasi partnerzy

Wrocławska Akademia Biznesu - partner agencji marketingowej LTBDIG - partner agencji marketingowej LTBUniwersytet Ekonomiczny - partner agencji marketingowej LTBFirma Rodzinna - partner agencji marketingowej LTB