Pasja to niezwykła rzecz, która potrafi mieć ogromny wpływ na życie człowieka, zwłaszcza gdy jest on jeszcze młody. Warto więc dać mu szansę na rozwój swoich zainteresowań oraz wspierać go w osiąganiu pierwszych sukcesów.

LTB doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest rozwój młodych ludzi oraz z tego, że warto dać im szansę na spełnienie marzeń i na pokonanie własnych barier. Z tego powodu zdecydowaliśmy się zostać sponsorem wrocławskiej Piłkarskiej Akademii Mistrzów Olympic, która zajmuje się organizowaniem profesjonalnych zajęć sportowych. Są one szansą dla młodzieży szansą na rozwój swoich pasji oraz na realizację celów i zamierzeń.

Piłkarska Akademia Mistrzów Olympic

Kadrę Akademii tworzą doświadczeni trenerzy i sportowcy, którzy doskonale rozumieją potrzeby i możliwości młodego człowieka, dzięki czemu są w stanie nim odpowiednio pokierować oraz wydobyć z niego to, co najlepsze.

Nasza firma należy również do Klubu Biznesu Olympic Wrocław, który jest platformą łączącą firmy, branże, usługi i produkty. Dzięki temu członkostwu przyczyniamy się do stopniowego rozwoju Akademii, umożliwiamy młodym sportowcom korzystanie z nowoczesnego, odpowiednio dobranego sprzętu, a także wspieramy ich podczas wyjazdów na turnieje i zawody.

Logo Klub Biznesu Olympic z Wrocławia

Piłkarska Akademia Mistrzów Olympic to wspaniała inicjatywa łącząca pasje młodych ludzi wraz ze zdrową rywalizacją. Naszym priorytetem jest wiec wspieranie jej działań oraz zapewnienie jej jak najkorzystniejszych warunków rozwoju.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *