IV edycja programu „Staże na start” z agencją LTB

Staż w agencji marketingowej

IV edycja programu „Staże na start” z agencją LTB

Kontynuujemy współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu w ramach IV edycji programu „Staże na start”. Realizacja programu jest dla naszej agencji doskonałą okazją na podkreślenie, jak wiele dla nas znaczy wsparcie dla młodych pokoleń wchodzących dopiero na rynek pracy.

Program „Staże na start” to 5 głównych kroków prowadzących do zwiększenia szans studentów I i II stopnia na wartościowy start na rynku pracy i solidne przygotowanie do działań, którymi realnie się interesują.

Uniwersytet Ekonomiczny oferuje specjalistyczne staże zgodne z kierunkiem studiów, przygotowane przez sprawdzonych pracodawców i prowadzone pod nadzorem Uczelni. Studenci otrzymują wsparcie doradców, atrakcyjne wynagrodzenie i refundacje poniesionych kosztów. Więcej informacji o idei programu dostępne na stronie: http://www.biurokarier.wroclaw.pl/studenci/18059/staze_na_start_ii.html

Co oferujemy z naszej strony?

16 tygodniowy staż w dziale marketingu internetowego pozwalający na zapoznanie się z pracą na stanowiskach w dziale marketingowym, zdobycie wiedzy z zakresu marketingu internetowego, poznanie stosowanych w praktyce technik SEO i SEM, zdobycie wiedzy na temat content marketingu, skutecznego copywritingu, projektów PR w Internecie i wielu innych.

Stawiamy na praktyczne uczestnictwo w stażu i realne działania we współpracy z naszymi specjalistami – takie wsparcie to doskonały punkt wyjściowy dla dalszego rozwoju kariery w świecie marketingu internetowego. Wszystkich studentów zachęcamy do współpracy z naszą agencją.

Skontaktuj się w sprawie promocji swojej marki

Marketing - kontakt
Łukasz Jaworski

B2B Sales Manager

+48 71 333 38 89

Dodaj komentarz

Poinformuj nas o Twoich celach, oczekiwaniach i doświadczeniach. Przygotujemy indywidualnie dopasowaną strategię dla Twojej marki.

Napisz do nas – umówimy się na spotkanie online.

Account manager agencja marketingowa LTB

Michał Szydlik, Account Manager

Nasi partnerzy

Wrocławska Akademia Biznesu - partner agencji marketingowej LTBDIG - partner agencji marketingowej LTBUniwersytet Ekonomiczny - partner agencji marketingowej LTBFirma Rodzinna - partner agencji marketingowej LTB