Pozycjonowanie lokalne Świnoujście Nadmorskie Świnoujście leży na trzech dużych wyspach: Wolin, Uznam i Karsibór, oraz 44 małych, niezamieszkanych wysepkach. Swoim obszarem obejmuje więcej powierzchni morza i Zalewu Szczecińskiego niż lądu, tak że Świnoujście jest 8. w kraju pod względem powierzchni.

Położenie Świnoujścia nad morzem, przy ujściu Świny, oraz przy samej granicy z Niemcami czyni je miastem istotnym. Gospodarka w dużej mierze kształtowana jest przez turystykę i działalność uzdrowiskową oraz gospodarkę morską. Na prawobrzeżnym Warszowie mieszczą się ważne przedsiębiorstwa, związane nie tylko z gospodarką morską. Istotny jest transport wodny – port w Świnoujściu zapewnia łączność z Bałtykiem, a przez morze – z całym światem.

Pozycjonowanie lokalne – Świnoujście

Dla każdej, nawet najmniejszej firmy, pozycjonowanie lokalne jest szansą na szybsze dotarcie ze swoją ofertą do grona odbiorców. Dzięki temu można swoją usługę promować na Świnoujście i okolice, pozyskując klientów z obszaru swojej docelowej działalności. O wiele skuteczniejsze będzie lokalne pozycjonowanie strony pod frazę “usługi remontowe Świnoujście“, która doprecyzowuje lokalizację, niż użycie frazy ogólnej, której trudno osiągnąć dobrą pozycję w wyszukiwarce.

Dlaczego warto wybrać współpracę z LTB?

  • oferujemy sprawdzone i skuteczne narzędzia, gwarantujące oczekiwane wyniki
  • wykonujemy bezpłatną optymalizację strony pod wyszukiwarkę
  • posiadamy duże doświadczenie
  • pozycjonujemy frazy do TOP10 w wyszukiwarce Google

Aż 90% fraz, które pozycjonujemy osiągnęło wynik TOP3 w wyszukiwarce. Klient otrzymuje dostęp do panelu, w którym może monitorować podejmowane działania i wyniki.