Pozycjonowanie stanowi najlepszą metodę na zdobycie nowych klientów. Osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google pozwala na znalezienie potencjalnym klientom oferty promowanej firmy. Agencja SEO LTB Bydgoszcz oferuje kompleksową realizację kampanii marketingu internetowego dla klientów pragnących zdobyć klientów w Bydgoszczy i okolicach, w całym kraju, jak i za granicą – Niemcy, Szwecja, Norwegia, Austria, Szwajcaria i kraje anglojęzyczne. Pozycjonowanie to także skuteczny sposób na podniesienie rozpoznawalności swojej marki.

Pozycjonowanie z LTB – wyróżnia nas:

  • skuteczność pozycjonowania,
  • unikalne i bezpieczne techniki,
  • doradztwo i consulting.

Pomagamy klientom w doborze słów kluczowych, wybierając najlepsze frazy pozwalające uzyskać maksymalne efekty z realizacji kampanii. Rozpoczynając realizację usługi pozycjonowania przeprowadzamy audyt SEO, będący całościową analizą strony www pod kątem pozycjonowania, opracowujemy koncepcję osiągnięcia pozycji w TOP10, wprowadzamy niezbędne zmiany na pozycjonowanej witrynie – optymalizacja oraz wykonujemy działania związane z pozyskiwaniem linków. Dążymy do osiągnięcia jak najwyższych pozycji pozwalających zwiększyć ruch przychodzący do strony klienta oraz osiągnąć jak najwyższą konwersję.

Sprawdź nasze case study

Realizując usługę pozycjonowanie, dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo stron klientów, dlatego stosujemy jedynie akceptowalne przez Google metody pozycjonowania, tak by domena klienta nie była narażona na żadną karę ze strony wyszukiwarki.

Zamów bezpłatną wycenę

Lokalne pozycjonowanie – Bydgoszcz i okolice

Dzięki usłudze pozycjonowania lokalnego, osoby prowadzące własne firmy mają możliwość podniesienia pozycji strony internetowej swojej firmy, a co za tym idzie dotarcia do większej grupy potencjalnych klientów. Obecnie większość ludzi poszukuje usługodawców przez internet, zatem by zwiększyć swoją sprzedaż i podnieść rozpoznawalność marki, dobrze jest zadbać o pozycję swojej strony internetowej.


Wykorzystaj możliwości, jakie daje pozycjonowanie i zdobywaj nowych klientów w Bydgoszczy i całej Polsce.


 

Dlaczego warto współpracować z LTB?

  • wykonujemy bezpłatną optymalizację przed rozpoczęciem pozycjonowania,
  • zapewniamy bezpłatny dostęp do panelu monitorującego pozycje Google,
  • używamy tylko bezpiecznych i skutecznych sposobów pozycjonowania stron,
  • zapewniamy atrakcyjne stawki cenowe dla klientów z Bydgoszczy i okolic,
  • oferujemy consulting i doradztwo w zakresie marketingu internetowego.

FAQ

Pytania dotyczące pozycjonowania, na które warto znać odpowiedzi:

1. Ile kosztuje pozycjonowanie?

Podchodzimy profesjonalnie do realizacji kampanii pozycjonowania, dlatego też nie posiadamy pakietów usług SEO. Indywidualnie podchodzimy do każdego zapytania.

2. Na jak długo podpisywana jest umowa?

Czas trwania umowy SEO jest nieokreślony. Umowa jest podpisywana z 2-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

3. Czy istnieje ograniczenie liczby fraz?

Zalecamy podejście całościowe do kampanii SEO. Pozycjonowanie całościowe oznacza, że skupiamy się na podniesieniu pozycji dla maksymalnej ilości fraz kluczowych.


Pozycjonowanie to najtańsza i najefektywniejsza metoda pozyskania nowych klientów!


W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno pod numerem telefonu: +48 502 263 293, jak i pod adresem e-mailowym: biuro@ltb.pl.

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich wymagań

LTB Bydgoszcz – Kontakt z nami

ul. Majora Henryka Hubala-Dobrzańskiego 14

85-826 Bydgoszcz

tel: +48 502 263 293

tel: +48 52 347 35 02

e-mail: handlowy@ltb.pl

Godziny otwarcia: 8:00 – 16:00

Mapa dojazdu do naszego biura w Bydgoszczy: