Pozycjonowanie stanowi najlepszą metodę na zdobycie nowych klientów. Osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google pozwala na znalezienie potencjalnym klientom oferty promowanej firmy. Agencja SEO LTB Bydgoszcz oferuje kompleksową realizację kampanii marketingu internetowego dla klientów pragnących zdobyć klientów w Bydgoszczy i okolicach, w całym kraju, jak i za granicą – Niemcy, Szwecja, Norwegia, Austria, Szwajcaria i kraje anglojęzyczne. Pozycjonowanie to także skuteczny sposób na podniesienie rozpoznawalności swojej marki.

Pozycjonowanie z LTB – wyróżnia nas:

  • Skuteczność pozycjonowania
  • Unikalne i bezpieczne techniki
  • Doradztwo i Consulting

Pomagamy klientom w doborze słów kluczowych wybierając najlepsze frazy pozwalające uzyskać maksymalne efekty z realizacji kampanii. Rozpoczynając realizację usługi pozycjonowania przeprowadzamy audyt SEO, będący całościową analizą strony www pod kątem pozycjonowania, opracowujemy koncepcję osiągnięcia pozycji w TOP10, wprowadzamy niezbędne zmiany na pozycjonowanej witrynie – optymalizacja oraz wykonujemy działania związane z pozyskiwaniem linków. Dążymy do osiągnięcia jak najwyższych pozycji pozwalających zwiększyć ruch przychodzący do strony klienta oraz osiągnąć jak najwyższą konwersję.

Realizując usługę dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo, dlatego stosujemy jedynie akceptowalne przez Google metody pozycjonowania, tak by domena klienta nie była narażona na żadną karę ze strony wyszukiwarki.

Zamów bezpłatną wycenę

Lokalne pozycjonowanie – Bydgoszcz i okolice

Dzięki usłudze pozycjonowania lokalnego, osoby prowadzące własne firmy mają możliwość podniesienia pozycji strony internetowej swojej firmy, a co za tym idzie dotarcia do większej grupy potencjalnych klientów. Obecnie większość ludzi poszukuje usługodawców przez internet, zatem by zwiększyć swoją sprzedaż i podnieść rozpoznawalność marki, dobrze jest zadbać o pozycję swojej strony internetowej.


Wykorzystaj możliwości jakie daje pozycjonowanie i zdobywaj nowych klientów w Bydgoszczy i całej Polsce


Dlaczego warto współpracować z LTB?

  • wykonujemy bezpłatną optymalizację przed rozpoczęciem pozycjonowania
  • zapewniamy bezpłatny dostęp do panelu monitorującego pozycje Google
  • używamy tylko bezpiecznych i skutecznych sposobów pozycjonowania stron
  • zapewniamy atrakcyjne stawki cenowe dla klientów z Bydgoszczy i okolic
  • oferujemy consulting i doradztwo w zakresie marketingu internetowego

 


Pozycjonowanie to najtańsza i najefektywniejsza metoda pozyskania nowych klientów


W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno pod numerem telefonu: +48 502 263 293 jak i pod adresem mejlowym: handlowy@ltb.pl. W celu przeprowadzenia szybszej wyceny wstępnej zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza.

LTB Bydgoszcz – Kontakt z nami

ul. Majora Henryka Hubala-Dobrzańskiego 14

85-826 Bydgoszcz

tel: +48 502 263 293

tel: +48 52 347 35 02

e-mail: handlowy@ltb.pl

Godziny otwarcia: 8:00 – 16:00

Mapa dojazdu:

Oceń