Webdeveloper

Pracuj w zespole profesjonalistów!

Agencja marketingowa LTB poszukuje webdevelopera z nastawieniem na budowanie serwisów w oparciu o CMS WordPress do oddziału w Bydgoszczy.

Podstawowe informacje:

  • miejsce pracy: Bydgoszcz,
  • forma zatrudnienia – umowa o pracę.

Oczekiwania:

  • umiejętność tworzenia nowoczesnych stron w oparciu o czysty i wydajny kod,
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w komercyjnych projektach webowych,
  • bardzo dobra znajomość WordPress — z naciskiem na pełne wykorzystanie funkcjonalności bez nadmiaru pluginów,
  • dobra znajomość – PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery,
  • znajomość RWD (płynne skalowanie na urządzenia mobilne oraz tablety),
  • konieczna umiejętność budowania motywów od podstaw na bazie projektu graficznego,
  • wymagana umiejętność szczegółowego odwzorowywania projektu graficznego,
  • znajomość ACF PRO oraz WPML,
  • kreatywność, zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy i odpowiedzialność za projekty,
  • znajomość najnowszych trendów programowania,
  • podstawowej znajomości Adobe Photoshop,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • odpowiedzialność za wyniki pracy, dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie stron internetowych i sklepów na podstawie indywidualnych projektów graficznych,
  • modyfikacje i rozbudowy istniejących stron,
  • tworzenie dedykowanych rozwiązań na potrzeby realizacji projektów,
  • konfiguracja sklepów internetowych (płatności, dostawy),
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami,
  • szkolenia powdrożeniowe z zakresu obsługi CMSa,
  • współpraca z działem graficznym i opiekunami klientów.
  • usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • zarządzanie serwisami www,
  • prace związane z aktualizacją, utrzymaniem, rozwojem obecnych stron i sklepów,
  • optymalizacje stron internetowych.

Mile widziane:

  • znajomość modelu MVC oraz frameworków PHP,
  • znajomość systemów CMS: Joomla, Drupal, Prestashop,
  • doświadczenie w tworzeniu pluginów do WordPressa, integracji przez API,
  • wiedza z zakresu SEO.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,
  • kontakt z szerokim spektrum technologii i rozwiązań informatycznych,
  • kreatywną pracę przy złożonych i niestandardowych projektach,
  • jasną ścieżkę rozwoju,
  • możliwość ciągłego zdobywania wiedzy,
  • pakiet sportowy,
  • mocną kawę, aromatyczne herbaty, luźną atmosferę.

Nie czekaj i aplikuj do naszej agencji!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na niniejszy adres e-mail: hello@ltb.pl. W temacie e-maila prosimy o dopisanie: Webdeveloper.

Wyślij CV

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LTB Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Zachęcamy także do pozostawienia klauzuli pozwalającej na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

Wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę LTB Sp. z o.o.”