Webdeveloper

Budowanie serwisów w oparciu o CMS Wordpress

Realizuj ambitne projekty webowe

Agencja marketingowa LTB poszukuje Webdevelopera z nastawieniem na budowanie serwisów w oparciu o CMS WordPress.

Nasza agencja jest dla członków naszego zespołu miejscem spełniania swoich ambicji zawodowych, ale nie tylko. Wiemy, jak ważny jest work-life balance, dlatego pracujemy 35 godzin w tygodniu zachowując czas na to co ważne – rodzinę, sport, rozrywkę.

Jesteśmy elastyczni, więc w LTB pracujesz tak, jak lubisz – stacjonarnie lub hybrydowo.

Sprawdź jak się pracuje w LTB: https://www.instagram.com/ltbmarketing/

Podstawowe informacje:

  • miejsce pracy: Wrocław, Bydgoszcz
  • rodzaj pracy: pełny etat,
  • rodzaj umowy: umowa o pracę, umowa b2b.

Oczekiwania:

  • umiejętność tworzenia nowoczesnych stron w oparciu o czysty i wydajny kod,
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w komercyjnych projektach webowych,
  • bardzo dobra znajomość WordPress — z naciskiem na pełne wykorzystanie funkcjonalności bez nadmiaru pluginów,
  • dobra znajomość – PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery,
  • znajomość RWD (płynne skalowanie na urządzenia mobilne oraz tablety),
  • konieczna umiejętność budowania motywów od podstaw na bazie projektu graficznego,
  • wymagana umiejętność szczegółowego odwzorowywania projektu graficznego,
  • znajomość ACF PRO oraz WPML,
  • kreatywność, zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy i odpowiedzialność za projekty,
  • znajomość najnowszych trendów programowania,
  • podstawowa znajomość oprogramowania FIGMA, ADOBE XD, Adobe Photoshop,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • odpowiedzialność za wyniki pracy, dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie stron internetowych i sklepów na podstawie indywidualnych projektów graficznych,
  • modyfikacje i rozbudowy istniejących stron,
  • tworzenie dedykowanych rozwiązań na potrzeby realizacji projektów,
  • konfiguracja sklepów internetowych (płatności, dostawy),
  • szkolenia powdrożeniowe z zakresu obsługi CMSa,
  • współpraca z działem graficznym i opiekunami klientów,
  • usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • zarządzanie serwisami www,
  • prace związane z aktualizacją, utrzymaniem, rozwojem obecnych stron i sklepów,
  • optymalizacje stron internetowych.

Oferujemy:

  • 35-godzinny tydzień pracy – tak to prawda, pracujemy 35 godzin tygodniowo,
  • pracę w każdy piątek do 15:00,
  • hybrydowe podejście do pracy,
  • pracę na 20. piętrze w najwyższym budynku we Wrocławiu,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • rozwój kariery w LTB,
  • udział w rozwoju firmy – dyskusje, spotkania, omówienia,
  • wdrażanie ciekawych projektów webowych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Nie zwlekaj i rozwijaj się z nami!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na niniejszy adres e-mail: hello@ltb.pl. W temacie e-maila prosimy o dopisanie: Webdeveloper.

WYŚLIJ CV

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LTB Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Jak nie teraz, to może później?

Zachęcamy także do pozostawienia klauzuli pozwalającej na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę LTB Sp. z o.o.”

Jesteśmy oficjalnym partnerem Google

LTB Partner GoogleCertyfikacja Google Analytics LTBCertyfikacja Google ADS LTB

Zaufali nam

Logo_1Logo_2Logo_3Logo_4Logo_5Logo_6Logo_7Logo_8Logo_9Logo_10Logo_11Logo_12Logo_13Logo_14Logo_15Logo_16Logo_17Logo_18Logo_19Logo_20Logo_21Logo_22Logo_23

Poinformuj nas o Twoich celach, oczekiwaniach i doświadczeniach. Przygotujemy indywidualnie dopasowaną strategię dla Twojej marki.

Napisz do nas – umówimy się na spotkanie online.

Account manager agencja marketingowa LTB

Michał Szydlik, Account Manager

Nasi partnerzy

Wrocławska Akademia Biznesu - partner agencji marketingowej LTBDIG - partner agencji marketingowej LTBUniwersytet Ekonomiczny - partner agencji marketingowej LTBFirma Rodzinna - partner agencji marketingowej LTB