Dołącz do naszej agencji!

Agencja marketingowa LTB poszukuje specjalisty ds. sprzedaży usług marketingu internetowego.

W LTB nie sprzedajemy usług marketingowych – my tworzymy strategie dla naszych klientów. Naszym podstawowy celem jest wdrażanie działań pozwalających na rozwój biznesów naszych klientów. Dlatego też poszukujmy przede wszystkim doradcy, który przygotuje pierwsze założenia marketingowe dla naszych klientów. Dołącz do nas jako B2B Sales Specialist i wspólnie realizujmy cele naszych klientów.

W naszej agencji marketingowej LTB specjalizujemy się w realizacji kampanii digital marketingowych, przygotowywaniu identyfikacji wizualnej marek i tworzeniu projektów internetowych pozwalających na rozwój firm naszych klientów.

Osoba na stanowisku B2B Sales Specialist będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klientów, kontakt z klientem biznesowym, budowanie relacji, doradztwo marketingowe i finalizowanie kontraktów.

Jeśli poszukujesz stabilnej i kreatywnej pracy w marketingu internetowym oraz jesteś otwartą i podchodzącą sumiennie do swoich obowiązków osobą – nasza propozycja jest dla Ciebie idealna! Rozpocznij karierę w LTB i rozwijaj się razem z nami. Pracuj w sympatycznej atmosferze w centrum Wrocławia!

Sprawdź jak się pracuje w LTB: https://www.instagram.com/ltbmarketing/

Podstawowe informacje:

  • miejsce pracy: centrum Wrocławia,
  • rodzaj pracy: pełny etat.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta – minimum rok doświadczenia,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • mile widziana znajomość zasad reklamy PPC, pozycjonowaniabudowy stron www,
  • znajomość rynku i rozwiązań e-commerce,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zainteresowanie marketingiem internetowym.

Podstawowe zadania:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta,
  • badanie potrzeb klientów,
  • udział w spotkaniach biznesowych,
  • prowadzenie negocjacji,
  • zawieranie umów,
  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych,
  • realizacji wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • udzielanie informacji w obszarze oferowanych usług,
  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi,
  • tworzenie i dostosowywanie ofert pod danego klienta.

Oferujemy:

  • pracę w centrum Wrocławia,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • kartę Multisport,
  • rozwój kariery w LTB,
  • udział w rozwoju firmy – dyskusje, spotkania, omówienia problemów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

oraz:

  • pyszną kawę z ekspresu,
  • dostęp do konsoli PlayStation,
  • wypady integracyjne,
  • dostęp do biblioteki LTB,
  • udział w szkoleniach i targach.

Nie zwlekaj i rozwijaj się z nami!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na niniejszy adres e-mail: hello@ltb.pl. W temacie e-maila prosimy o dopisanie: Specjalista ds. sprzedaży.

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LTB Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Zachęcamy także do pozostawienia klauzuli pozwalającej na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

Wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę LTB Sp. z o.o.”