slajd_baloon_1-jk1

Jesteśmy dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych. W ofercie programów znajdują się systemy klasy CRM oraz ERP czołowych polskich producentów. W związku z realizacją własnego produktu przeznaczonego do obsługi firm poszukujemy do naszego oddziału w Bydgoszczy osoby na stanowisko: Programista aplikacji biznesowych (PHP)

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku weźmie udział we współtworzeniu webowej aplikacji dla firm, wspomagającej realizację procesów biznesowych, takich jak: wsparcie sprzedaży, kontrolę rozrachunków, zarządzanie projektami i kontaktami z klientami.

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu złożonych aplikacji,
  • bardzo dobra znajomość obiektowego PHP 7.x,
  • bardzo dobra znajomość Twig (template engine),
  • bardzo dobra znajomość PostgreSQL 9.5,
  • bardzo dobra znajomość Javascript (Jquery),
  • dobra znajomość HTML5/CSS,
  • doświadczenie w pracy z GITemc.

Mile widziane:

  • znajomość Composer,
  • doświadczenie z WEB API,
  • doświadczenie z administracją serwera Apache2,
  • doświadczenie z serwerami na Linux / praca w powłoce BASH,
  • doświadczenie z Consolą Symphony.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę przy ciekawym projekcie,
  • możliwość ciągłego zdobywania wiedzy,
  • mocną kawę, aromatyczne herbaty, luźną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:

  • CV,
  • informacji o oczekiwanym wynagrodzeniu,
  • przykładów własnych realizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na niniejszy adres e-mail: biuro@ltb.pl. W temacie e-maila prosimy o dopisanie: Programista aplikacji biznesowych (PHP).

przycisk-kariera

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.