Pracuj w zespole profesjonalistów!

Agencja marketingowa LTB poszukuje na staż webmastera w dziale technologii internetowych do oddziału w Bydgoszczy.

Podstawowe informacje:

  • miejsce pracy: Bydgoszcz,
  • forma zatrudnienia – praktyka / staż / umowa zlecenie

Oczekiwania:

  • znajomość systemów CMS takich jak: WordPress, Joomla, Drupal, Prestashop,
  • wiedza dotycząca zagadnień bezpieczeństwa stron internetowych,
  • podstawowa znajomości języków wykorzystywanych do tworzenia i prezentowania stron internetowych (HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery),
  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • odpowiedzialność za wyniki pracy, dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • chęci do nauki nowoczesnych technologii w zależności od potrzeb,
  • wysoka kultura osobista oraz rozwinięte zdolności komunikacyjne,

Zakres obowiązków:

  • migracje stron, sklepów, portali pomiędzy serwerami,
  • delegacje domen, konfigurowanie skrzynek pocztowych
  • usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • usuwanie skutków infekcji i ataku hakerskiego (czyszczenie kodu strony),
  • zarządzanie serwisami www,
  • aktualizacja stron i sklepów,
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami.
  • budowa stron internetowych,

Oferujemy:

  • możliwość podniesienia wiedzy i doświadczenia
  • elastyczne godziny pracy,
  • kontakt z szerokim spektrum technologii i rozwiązań informatycznych,
  • pracę przy ciekawych projektach,
  • jasną ścieżkę rozwoju,
  • możliwość ciągłego zdobywania wiedzy,
  • pakiet sportowy,
  • mocną kawę, aromatyczne herbaty, luźną atmosferę.

Nie czekaj i aplikuj do naszej agencji!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na niniejszy adres e-mail: hello@ltb.pl. W temacie e-maila prosimy o dopisanie: STAŻ – Webmaster .

Wyślij CV

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LTB Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Zachęcamy także do pozostawienia klauzuli pozwalającej na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

Wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę LTB Sp. z o.o.”