Wszystkie wpisy, których autorem jest LTB

Kilka cennych wskazówek na temat tego dlaczego warto prowadzić bloga

Wielu Klientów dziwi się, gdy proponuje się im prowadzenie firmowego bloga. „To nie jest rozwiązanie dla mnie” mówią – czy jednak słusznie? Znaczna część użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google i to ona jest miejscem, w którym szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Czytaj dalej Kilka cennych wskazówek na temat tego dlaczego warto prowadzić bloga

Staże na start – współpraca z UE we Wrocławiu

W LTB chcemy wspierać młode pokolenia w wejściu na rynek pracy i pomagać w odkrywaniu swoich zainteresowań związanych z pracą w marketingu.  Już po raz drugi zdecydowaliśmy się na współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu w ramach programu stażowego „Staże na Start II – program do rozwoju kompetencji poprzez wysokiej jakości straże dla studentów i studentek kierunków Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, Zarządzanie Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu”.

Czytaj dalej Staże na start – współpraca z UE we Wrocławiu

Case Study – Promocja sklepu internetowego BHP Gabi

Prowadząc działania marketingowe dla naszych Klientów zawsze staramy się dbać o bliską współpracę, wsłuchując się w ich cele, założenia, pomysły i oczekiwania względem rozbudowywanej strony internetowej. To właśnie dzięki wspólnemu zrozumieniu i cennym informacjom pozyskiwanym od samych Klientów, jesteśmy w stanie stworzyć skuteczny plan działań i opracować możliwe do zrealizowania cele. Dziś przedstawiamy efekty naszej współpracy ze sklepem GABI centrum BHP, oferującym pełen asortyment środków ochrony indywidualnej i akcesoriów niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa w miejscach pracy.

Czytaj dalej Case Study – Promocja sklepu internetowego BHP Gabi