Specjalizacja Marketing internetowy w praktyce na WSH pod patronatem LTB

W październiku 2019 roku ruszyliśmy ze specjalnością “Marketing internetowy w Praktyce” na Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Przedmioty specjalnościowe realizowane są w ramach kierunku “Zarządzanie” na studiach magisterskich. Patronat nad specjalizacją objęła agencja LTB.

Czytaj dalej Specjalizacja Marketing internetowy w praktyce na WSH pod patronatem LTB

Staże na start – współpraca z UE we Wrocławiu

W LTB chcemy wspierać młode pokolenia w wejściu na rynek pracy i pomagać w odkrywaniu swoich zainteresowań związanych z pracą w marketingu.  Już po raz drugi zdecydowaliśmy się na współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu w ramach programu stażowego „Staże na Start II – program do rozwoju kompetencji poprzez wysokiej jakości straże dla studentów i studentek kierunków Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, Zarządzanie Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu”.

Czytaj dalej Staże na start – współpraca z UE we Wrocławiu

Szkolenie LinkedIn we Wrocławiu dla branż prawo i finanse

Już 27 lutego wraz z Dolnośląską Izbą Gospodarczą organizujemy szkolenie LinkedIn we Wrocławiu. Szkolenie zatytułowane Warsztaty: Profesjonalna obsługa profili na LinkedIn – branża prawna i finansowa odbędzie się w godzinach 9-14 w sali konferencyjnej Dolnośląskiej Izby Gospodarczej przy ul. Świdnickiej 39.

Czytaj dalej Szkolenie LinkedIn we Wrocławiu dla branż prawo i finanse