Wyróżnienie Forbes dla agencji LTB

Firmy rodzinne stanowią dziś jedną z największych potęg polskiej i światowej gospodarki, obejmując swoim zasięgiem ponad 60% wszystkich przedsiębiorstw. Prowadzone nieco inaczej niż tradycyjne, firmy rodzinne to przede wszystkim jakość oparta na wartościach i celach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. LTB również zalicza się do grona firm rodzinnych, będąc między innymi członkiem Fundacji Firmy Rodzinne i ceniąc sobie wartości takie jak najwyższa jakość, otwartość na pomysły pracowników, czy dążenie do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich horyzontów.

Czytaj dalej Wyróżnienie Forbes dla agencji LTB

Nasz e-marketing manager prelegentem na konferencji „Promocja Ziemi Kłodzkiej …

Konferencja „Promocja Turystyczna Ziemi Kłodzkiej – metody i narzędzia cyfrowe” to inicjatywa z okazji Powiatowych Obchodów Światowego Dnia Turystyki. Konferencja odbędzie się już 9 października w Wambierzycach, a jednym z prelegentów będzie nasz e-marketing manager oraz członek zarządu – Łukasz Jaworski.

Czytaj dalej Nasz e-marketing manager prelegentem na konferencji „Promocja Ziemi Kłodzkiej …

Skuteczny marketing w małej i średniej firmie

Skuteczny marketing w małej firmie to wyzwanie wymagające dziś doskonałej znajomości zasad rządzących światem wirtualnym. Sukces firmy w Internecie, bez względu na jej rozmiar, wymaga dziś nie tylko profesjonalnie przygotowanej strony www, ale też aktywnej obecności w mediach społecznościowych, dobrego pozycjonowania w wyszukiwarkach czy porządnego i przemyślanego content marketingu. Jak zaplanować marketing firmy w Internecie i zwiększyć jej rozpoznawalność w sieci?

Czytaj dalej Skuteczny marketing w małej i średniej firmie

Nasz e-marketing manager prelegentem na spotkaniu w Studiu Dobrych Rozwiązań

Studio Dobrych Rozwiązań to inicjatywa projektantów wnętrz i architektów – cykl spotkań odbywających się w całej Polsce zawitał w tym tygodniu także do Wrocławia. 9 maja na spotkaniu w Double Tree by Hilton jednym z prelegentów był Radosław Skowron – e-marketing manager w LTB.

Czytaj dalej Nasz e-marketing manager prelegentem na spotkaniu w Studiu Dobrych Rozwiązań