Staże na start – współpraca z UE we Wrocławiu

W LTB chcemy wspierać młode pokolenia w wejściu na rynek pracy i pomagać w odkrywaniu swoich zainteresowań związanych z pracą w marketingu.  Już po raz drugi zdecydowaliśmy się na współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu w ramach programu stażowego „Staże na Start II – program do rozwoju kompetencji poprzez wysokiej jakości straże dla studentów i studentek kierunków Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, Zarządzanie Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu”.

Czytaj dalej Staże na start – współpraca z UE we Wrocławiu

Szkolenie LinkedIn we Wrocławiu dla branż prawo i finanse

Już 27 lutego wraz z Dolnośląską Izbą Gospodarczą organizujemy szkolenie LinkedIn we Wrocławiu. Szkolenie zatytułowane Warsztaty: Profesjonalna obsługa profili na LinkedIn – branża prawna i finansowa odbędzie się w godzinach 9-14 w sali konferencyjnej Dolnośląskiej Izby Gospodarczej przy ul. Świdnickiej 39.

Czytaj dalej Szkolenie LinkedIn we Wrocławiu dla branż prawo i finanse

Wyróżnienie Forbes dla agencji LTB

Firmy rodzinne stanowią dziś jedną z największych potęg polskiej i światowej gospodarki, obejmując swoim zasięgiem ponad 60% wszystkich przedsiębiorstw. Prowadzone nieco inaczej niż tradycyjne, firmy rodzinne to przede wszystkim jakość oparta na wartościach i celach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. LTB również zalicza się do grona firm rodzinnych, będąc między innymi członkiem Fundacji Firmy Rodzinne i ceniąc sobie wartości takie jak najwyższa jakość, otwartość na pomysły pracowników, czy dążenie do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich horyzontów.

Czytaj dalej Wyróżnienie Forbes dla agencji LTB

Nasz e-marketing manager prelegentem na konferencji „Promocja Ziemi Kłodzkiej …

Konferencja „Promocja Turystyczna Ziemi Kłodzkiej – metody i narzędzia cyfrowe” to inicjatywa z okazji Powiatowych Obchodów Światowego Dnia Turystyki. Konferencja odbędzie się już 9 października w Wambierzycach, a jednym z prelegentów będzie nasz e-marketing manager oraz członek zarządu – Łukasz Jaworski.

Czytaj dalej Nasz e-marketing manager prelegentem na konferencji „Promocja Ziemi Kłodzkiej …